פרינסס קרוז: חבילות שייט מומלצות לכל היעדים! - גולדן טורס
072-2222555
מנוע חיפוש לשייט ממוקד

חבילות שייט פרינסס קרוז

חוויה בלתי נשכחת עם חברה בעלת ניסיון רב

פעם שאלו אותי איך אתה רוצה להתעורר בבוקר ? אז עניתי ביאכטה פרטית עם נוף לים. החלום לא הרחיק לבוא ותוך זמן קצר החלום התגשם, אומנם לא התעוררתי ביאכטה פרטית אך בשייט תענוגות עם סוויטה יוקרתית של פרינסס קרוז הכוללת נוף לים כן התעוררתי ואני בטוח שההרגשה הזו היא לא פחות טובה מיאכטה פרטית זוהי חוויה אדירה ונעימה שמשאירה זיכרונות נעימים מאוד.

אנו מזמינים אתכם לחוות חוויה אדירה בלתי נשכחת עם מגוון יעדים מרתקים מהנים וסוחפים במיוחד. בשילוב של אניית פאר המציעה את כל הפינוקים מהדברים הקטנים ביותר ועד לאלמנטים המשמעותיים. חברת פרינסס קרוז מציעה מגוון גדול של מסעדות ומטבחים מכל רחבי התבל יקנו לכם חופשה קולינרית קסומה בליווי מוסיקת רקע נעימה עם ניחוח הים הצלול. תוכלו להתפנק באחת מבריכות השחיה המדהימות שמציעה האנייה וכל זאת בשילוב של טיפולי ספא ושמירה על כושר לאורך כל הההפלגה. שירות איכותי ואדיב במיוחד הוא חלק בלתי נפרד מהחופשה המושלמת שאנו מציעים.

כאן באתר (princess cruise) אנו מציעים מגוון חבילות ליעדים נבחרים באניות הפאר היוקרתיות והמפוארות של חברת פרינסס קרוז, אנו נשמח לעזור לייעץ ולענות על כל שאלה ופניה.

אוניות פרינסס קרוז (18 אניות)

Caribbean Princess

Coral Princess

Crown Princess

Dawn Princess

Diamond Princess

Emerald Princess

Golden Princess

Grand Princess

Island Princess

Majestic Princess

Pacific Princess

Regal Princess

Royal Princess

Ruby Princess

Sapphire Princess

Sea Princess

Star Princess

Sun Princess

יעדים

יש לכם שאלה ?
אנו נשמח לענות
השאירו פרטים בטופס
ואנו נחזור אליכם בהקדם
מנוע חיפוש לשייט ממוקד